AURA

Univerzitné centrum Mlynská dolinaadresa:Staré Grunty 36, ŠD Ľ. Štúra, Bratislava
poštová adresa:

Ing. Miroslav Drobný
P.O.Box 66, 84000 Bratislava 4
e-mail:

aura(zavináč)mlynskadolina.sk

otvorené:   Pondelok - nedeľa ... 18:00 - 02:00
zodpovedný vedúci:    Martin Petrenko
info a rezervácie:+421 948 202749 ... 11:00 - 23:00
základné informácie: strana 1, strana 2Reštaurácia, kaviareň, čajovňa, cukráreň, hudobný klub, internet

Prevádzka Aura bola spustená v roku 2004. Ponúka sortiment 600 druhov nápojov ako aj teplú a studenú kuchyňu. Cieľom Aury je ponúknuť priestor pre priateľské stretnutia, firemné podujatia, promócie, krúžkovice, výstavy, koncerty, tanečné vystúpenia, projekcie, kurzy, besedy a rozvíjať tak kultúrny a spoločenský život v zdravom, príjemnom a estetickom prostredí.

REŠTAURÁCIA-KAVIAREŇ-ČAJOVŇA-CUKRÁREŇ AURA
Hudobná kaviareň-čajovňa-cukráreň AURA, Staré Grunty 36, ŠD Ľ. Štúra, Mlynská dolina, Bratislava je otvorená denne pondelok – nedeľa od 18:00 do 02:00. Rezervácie na telefónnom čísle 0948-202749 od 15:00 do 3:00, internátne č 357. Pri objednávke teplých jedál alebo špecialít ako pečené prasiatko a podobne, prosíme aspoň 2 týždne pred akciou.

V priestoroch AURY sa nefajčí, dovolené sú iba voňavé vodné fajky.

AURA má k dispozícii 150-200 miest. Rezervacia salónikov pre 5 až 8 osôb stojí 3,32 Eur. Salonik do 20 osôb stojí 16,60 Eur. O výnimku požiadajte personál. V koncertnej časti sa vyberá vstupné počas živého koncertu.

Interiér čajovne navrhol Ing. Miroslav Drobný, čajovú keramiku ručne vyrobil Braňo Petrinec, stolíky a stoly vyrobil ručne kováč Štefan Oravec pôvodnou arabskou technológiou pomocou ohňa, kladiva a nákovy, steny maľoval akad. mal. Žucha.

Zvukovú kulisu dopĺňa piano vyrobené v Berlíne pred rokom 1900, na ktorom si umelci môžu kedykoľvek zahrať a tak spríjemniť chvíle v AURE.
CATERING AURA
Ponúkame spríjemnenie Vašich firemných akcií, seminárov, výstav, konferencií priamo vo Vašej firme alebo na mieste konania spoločenského podujatia. Catering zahrňuje varenie a ochutnávku čajov ako aj ostatného sortimentu. Obsluha v orientálnom oblečení, pri vôni čajov, horiacich sviečok a tyčiniek v prostredí podobnom Aure je osviežením každej akcie, ktorá chce byť originálna a zároveň pôsobiť dôstojne a ukľudňujúco.

Referencie: 53 cateringov v SR, Poľsko, Nemecko, Rakúsko, Česká republika pre farmaceutické konferencie Janssen Cilag SR, semináre Únie miest Slovenska CZ, výstavy inovácií Neaf Nemecko, Rakúsko...
OBCHOD AURA
V prevádzke sa nachádza predajňa so sypanými čajmi, exotickým tovarom tabakov, vodných fajok ako aj čajového servisu.
FIREMNÉ AKCIE, SPOLOČENSKÉ PODUJATIA AURA
Cieľom reštaurácie-kaviarne-čajovne-cukrárne AURA je poskytnúť návštevníkom najširší sortiment nápojov a pochutín v Bratislave, ako aj priestor pre priateľské stretnutia, firemné podujatia, promócie, krúžkovice, výstavy, koncerty, tanečné vystúpenia, projekcie, kurzy, besedy a rozvíjať tak kultúrny a spoločenský život v zdravom, príjemnom a estetickom prostredí. Práve tieto prednosti dávajú Vašim podujatiam v uzavretej spoločnosti originálnu a jedinečnú atmosféru.

Referencie: 27 veľkých podujatí pre Ministerstvo dopravy pôšt a telekomunikácií, Ministerstvo školstva, Slovak Telecom, ESET...
KONCERTY AURA
Počas roka 2004 sme organizovali až 276 live koncertov. Je to najväčší počet živých vystúpení na Slovensku. Tieto bohaté skúsenosti sú podkladom pre ponuku našich umelcov pre Vaše podujatia. Hudobná produkcia je príjemných spestrením našich cateringových akcií.

U nás už vystúpili: Andreas Skarlatoudis, Peter Lipa ml. a Pavol Bereza, Peter Adamov, Vargovci, Veronika a Katka Koščová, Bohema, Fero Báleš, LA3NO CUBANO, Starjak a Krakovsky, Prekopová a Ziman, Danica brušná tanečnica, Pavel Dvořák,...
BLINDFRIENDLY AURA
Ako prvý podnik na Slovensku sa môžeme pochváliť titulom "blindfriendly." Je teda "priateľská k nevidiacim," čo znamená, že má okrem bežných nápojových lístkov ponúkame aj špeciálne pre nevidiacich. Ďalšie úpravy interiéru a povahy AURY pomohli búrať množstvo iných bariér nielen tých architektonických.
CENNÍK
Nápojový a jedálny lístok
PANORAMATICKÁ PREHLIADKA
Virtuálne panorámy sú spracované v troch formátoch vo veľkosti 570x360 bodov. Na ich zobrazenie je potrebné mať nainštalovaný aspoň jeden z nasledovných prehliadačov:

formát QTVR:QuickTime player alebo iTunes
formát G2 Java:   Java Software
formát SPi-V:Shockwave (prehliadač SPi-V je funkčný len ak máte 3D grafickú kartu)

Všetky uvedené prehliadače sú voľne šíriteľné a je možné nainštalovať si ich zdarma.

AURA : Pri pulte QTVR G2 Java SPi-V
AURA : Art fórum QTVR G2 Java SPi-V

autor panorám: F. Ďurec • e-mail: panogroup@szm.sk
FOTOGALÉRIA
VIDEOGALÉRIA